چرا ما؟

پامین مارکت عرضه کننده کلیه محصولات گروه صنعتی پامین با برندهای ای دو، ایپک، دکترسان آناسان، پامین و پدرام می باشد. موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر است:

– نیروی انسانی متخصص و کارآمد

– ظرفیت بالای تولید

– تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

– کیفیت برتر تولیدات

– تولید مطابق با استاندارد

– قیمت مناسب

– استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا

سایر مزیت های ما نسبت به رقبا

مواد اولیه مرغوب

استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهره گیری از پرسنل حرفه ای و کاربلد و جوان، کیفیت خوب، صداقت، وقت شناسی

کیفیت محصولات

محصولات نهایی با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت کردن تمامی پارامترهای استاندارد در زمینه کیفیت محصول نهایی و با توجه به انجام آنالیزهای شیمیایی و میکروبی مداوم و مطابق با رنج های استانداردی محصول در بهترین کیفیت ممکن تولید و عرضه می شوند.

قابل رقابت با همتایای خارجی

در زمینه پودرهای تولیدی این شرکت اعم از صنعتی و صنفی و همچنین مکمل ها در ایران حرف اول و به کیفیت مشهوریم و قابل رقابت با همتاهای خارجی هستیم ولی در زمینه مایع رقیب خاصی در خارج از کشور نداریم و اولین و بزرگ ترین تولید کننده مایع تخم مرغ در ایران هستیم.

وضعیت صادرات شرکت

شرکت توانسته در راستای توسعه صادرات غیر نفتی کشور محصولات خود را به کشورهای همجوار مانند افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ارمنستان، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید.

سهم ما در بازار داخلی

با توجه به زیر ساخت های موجود در شرکت و توان بالای تولید از لحاظ ظرفیت هیچ گونه محدودیتی ندارد به همین دلیل بیشتر سهم بازار مایع و پودر تخم مرغ متعلق به این شرکت است.

ارتقاء کیفیت

با توجه به ورودی تخم مرغ به کارخانه و خرید مواد اولیه درجه یک خروجی آن نیز زیر نظر مداوم کنترل کیفیت شرکت عالی است.